Допоможіть вилікувати Курішко Юлію

Я, Курішко Ірина, мама доньки, якій Ваш колектив допоміг врятувати життя, надавши фінансову та моральну підтримку. За це я Вам дуже вдячна!
З червня 2017 року моя донька лікувалася з діагнозом лімфона Ходжкіна (рецидив з ураженням кісток скелету), пройшла 8 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії. За чей час ( з червня по сьогодні) ми три разі намагалися здати клітини для аутологічної трансплантації кісткового мозку у місті Київ ( стимулювалися препаратами Зарсіо та Грастим), але зібрати клітини не вдалося.
Після останнього ПЕТ КТ (01.02.2018 року) отримали консультацію в клінічній лікарні Феофанія в лікаря гематолога, яка направила нас в Київський ЦТКМ і в черговий раз підтвердила, що трансплантація нам необхідна.
14.02-15.02.2018 донька пройшла останній курс хіміотерапії (препарат — Ендоксан, з метою мобілізації клітин). 22.02. — 27.02.2018 була проведена стимуляція препаратом Грастім, для збору клітин, але жодної касети набрано не було, клітин виявилося дуже мало. Нам дали відпочити після хіміотерапії, аналізи крові донька здавала регулярно та постійно була на звязку з лікарем з центру ТКМ.
Довго відпочивати доньці не можна, ця хвороба підступна і може повернутися в любий час. Тому лікар запропонувала нам укол (Плериксафор), який допомагає зібрати клітини для подальшої трансплантації. Він коштує 40 000 гривень. Раніше ми від нього відмовлялися (пацієнтам, яким з перших разів не вдавалося зібрати клітини його завжди пропонують), сподівалися, що вдасться обійтися.
Я у відчаї, за останній рік (лікування, обстеження, стимуляції) — сім’я матеріально виснажена, тому і звертаюся до Вас та до небайдужих, бо без сторонньої допомоги нам не можливо справитись. Карта ПриватБанк 5168742211814052 Курішко Ірина Володимирівна.
Статус: Информация проверена
Телефоны: +380957578445
Номер объявления: 17869

Допоможіть вилікувати Курішко Юлію: Один комментарий

  1. Оксана Валюх

    Добрые люди откликнулись на просьбу мамы и перечислили Юлии 20 000 тыс. грн. Огромное человеческое Спасибо !

Добавить комментарий

 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *