Допоможіть врятувати доньку Курішко Юлію!

Я, Курішко Ірина Володимирівна, мати хворої дитини. В вашу Благодійну організацію звернулася за порадою Андрія Якимовського, якому ви допомогли врятувати життя. Прохаю надати фінансову допомогу на лікування моєї доньки — Курішко Юлії (22 роки), яка навчається в ПНТУ ім. Кондратюка, м. Полтава на 5 курсі. З вересня 2015р. по квітень 2016р. лікувалася в Полтавському ООД, пройшла 4 курси хіміотерапії та 21 день опромінення, був встановлений діагноз Лімфома Ходжкіна 2 стадія. Через короткий час хвороба повернулася. Навесні 2017 року був діагностований рецедив хвороби з ураженням кісток скелету. Лікування тривале і коштує значних грошових витрат, яких сім\’я не має. Необхідна трансплантація кісткового мозку ВДХТ+АТГСК в м. Київ. Вартість лікування: 180000 грн., наразі зібрано 100000 грн. Ця хвороба виліковна, у моєї доньки є шанс на повне одужання, тому і звертаюся до вас з проханням допомогти в лікуванні моєї дитини!
Номер карти Приват Банку: 5168 7556 2704 0443
Статус: Информация проверена
Телефоны: +380957578445
Номер объявления: 15326

Допоможіть врятувати доньку Курішко Юлію!: 39 комментариев

 1. Курішко Ірина Володимирівна

  Я, мама, хворої Курішко Юлії, звертаюся за допомогою в лікуванні моєї доньки. На сьогодні наша сім’я зібрала 130000,00грн., майже 30000,00грн. пішло на лікування в Обл.онко диспансері. Після планового бстеження в м.Київ, нас чекають великі витрати: 1курс високодозової хіміотерапії (6000,00грн.), обстеження ПЕТ КТ в м.Києві(11835,00), 2-3 касети для забору клітин(ціна 1касети 8000,00грн+список), 8 уколів «Зарсіо»(ціна 1-го уколу 430,00грн.), саме лікування 100000,00-130000,00 в залежності від стану хворого. Нижче чеки обстеження і лікування яке ми вже пройшли. Наша сім’я в розпачі, зібрані кошти тануть

 2. Курішко Ірина Володимирівна

  Вище фото рахунку на обстеження, яке необхідно пройти восени по запису. Далі фото чеків за лікування, яке вже відбулося.

 3. Курішко Ірина Володимирівна

  Уколи «Зарсіо» для стимулювання вироблення лейкоцитів

 4. Курішко Ірина Володимирівна

  Уколи «Зарсіо» для стимулювання відновлення лейкоцитів

 5. Курішко Ірина Володимирівна

  Чеки на підтримуючі медикаменти під час та після курсів хіміотерапії

 6. Курішко Ірина Володимирівна

  1.09.2017 закінчили четвертий курс хіміотерапії. Виписка :

 7. Курішко Ірина Володимирівна

  Добрий день! ХТ «Етопозид» — препарат пощастило отримати безкоштовно у відділенні ООД. Витратили кошти на супровідні та підтримуючі препарати (вище я виклала звіт). Завтра плануємо проконсультуватися з лікарем Центру Трансплантології, щодо вирішення питання про підготовку до проведення трансплантації кісткового мозку.
  Дуже дякуємо вашому сайту, особливу подяку виражаємо Євгенію, який підтримав нас в складний для нашої родини час!

 8. Курішко Ірина Володимирівна

  Після курсу ХТ провели стимуляцію клітин кісткового мозку препаратом Грастім (в Полтаві донька отримала 7 уколів + в Києві 4). Фото препарату:

 9. Курішко Ірина Володимирівна

  Після стимуляції поїхали в м. Київ здавати клітини, витратні чеки прикладаємо:

 10. Курішко Ірина Володимирівна

  В києві вдалось зібрати 1 пакет з клітинами, на жаль, цього мало.Плануємо провести ще одну стимуляцію та забір клітин після ПЕТ КТ 05.10.17.
  Після повернення з Києва 22.09.17 провели курс лікування кістковим препаратом Золацид. Чек на фото:

 11. Курішко Ірина Володимирівна

  Добрий вечір! П’ятого жовтня донька пройшла обстеження ПЕТ КТ в м. Київ. Після повернення в Полтаву, 11 жовтня пройшла курс лікування кістковим протипухлинним препаратом . Далі планується проведення курсу лікування променевою терапією. Фото чеків прикріпляємо.

 12. Курішко Ірина Володимирівна

  Вартість кісткового препарату та розчину для ПЕТ КТ

 13. Курішко Ірина Володимирівна

  Доброго вечора!
  Повідомляю про стан лікування доньки: з 17 та по 31 жовтна проходила лікування променевою терапією в Полтавському ООД. Фото виписки прикладаю

 14. Курішко Ірина Володимирівна

  Розпочали проходження курсу хіміотерапії (перший блок). Сьогодні капали хімію, завтра відбудеться підтримуюча терапія. Курсів буде 2 по 2 блоки. Фото чеків за хіміопрепарати та підтримуючі медикаменти прикріпляю

 15. Курішко Ірина Володимирівна

  Дякую Вам всім, Вашому колективу, за чуйність і доброту. Ваша підтримка для нас дуже важлива і неоціненна в цей складний для нас час. І ще раз дякую Вам від щирого серця, успіхів і здоров’я Вам і Вашим родинам.
  Звіт використаних коштів.

 16. Курішко Ірина Володимирівна

  Сьогодні 19.11.17р. отримала кошти 2000,00грн., за що щиро дякую всьому Вашому колективу за доброту та підтримку. Попереду ще один курс х.терапії який розпочнеться 04.12.17р. Нижче прикріплюю звіт.

 17. Курішко Ірина Володимирівна

  Хочу подякувати Евгену та всім Вам (вашому колективу) за підтримку, за відчуття, що ми не сам на сам боремось зі своїми проблемами. Ваша підтримка коштами дає змогу нам лікуватись, а підтримка по телефону не дає опускати руки, а навпаки підштовхує не здаватись, а рухатись і не зважати на труднощі. Листом не можливо передати всіх добрих відчуттів до всіх Вас, щиро дякую.
  Нижче прикріпляємо звіт за проходження 6го курсу ХТ.

 18. Курішко Ірина Володимирівна

  В грудні проходили підтримуюче лікування та пройшли курс хіміотерапії (перший блок).

 19. Оксана Валюх

  Сегодня созванивалась с мамой Юлии. Дела обстоят неважно. Для Юли срочно нужно приобрести укол Плериксафор. Стоимость этого препарата 40 тыс.грн. Без него не обойтись. Для Юли — это жизненно важен мед. препарат и его нужно принять в ближайшие дни. Мама молит всех добрых людей о помощи!!! Помогите спасти Юлию!!! Все, кто может помочь сообщаем, что номер карты изменился.
  Новая карта : 5168 7422 1181 4052 — Куришко Ирина Владимировна.

Добавить комментарий

 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *